Několik faktů o útoku v Moskvě

 

1️⃣ Nejen, že byl Kreml na možný teroristický útok upozorněn pár dní dopředu americkými tajnými službami, ale americká ambasáda v Moskvě navíc uveřejnila 7. března na svém webu varování pro americké občany, aby se vyhýbali místům s velkou koncentrací lidí, jako jsou např. koncerty . Putin to však nejen zlehčoval, ale také přesvědčeně oznámil, že “To vše připomíná zjevné vydírání a záměr zastrašit a destabilizovat naši společnost”.

2️⃣ Po útoku se všem pachatelům podařilo uprchnout. Jedenáct podezřelých pak bylo zatčeno a brutálně mučeno. Ruské „speciální jednotky“ samy natočily na video, jak jednomu z údajných atentátníků uřízly ucho, které mu pak nacpaly do úst. – V Rusku běžné výslechové metody. V onom Rusku, kterému máme (podle alternativního mainstreamu) fandit a přátelit se s ním.

3️⃣ Teroristické vozidlo, které mělo údajně ukrajinskou poznávací značku, bylo představeno před sálem akce a v ruské státní televizi. To však bylo ve vysílání podivně rozpixelováno a následně se ukázalo, že jde o poznávací značku z Běloruska. Naprosto záměrná a stupidní lež.

4️⃣ Představena byla také údajná útočná puška, která měla být natřena v barvách opozice. I ta se ukázala jako padělek.

5️⃣ Ruská FSB také na začátku představila údajné pachatele, ale ti pak měli bezvadné alibi a museli být propuštěni.

6️⃣ Sám Putin se vyjádřil až po 19 hodinách. Ta nejdůležitější – pokud ne jediná důležitá – věta jeho projevu byla tato: „Pokusili se o útěk a cestovali směrem na Ukrajinu, kde pro ně bylo podle předběžných údajů na ukrajinské straně připraveno okno k překročení státní hranice.“ Kreml tedy chce (dle mých očekávání) využít celou událost k další eskalaci války na Ukrajině. Nejrychleji, nejbezpečněji a nejsnadněji se pochopitelně prchá přes válečnou frontu – logicky!🤡

🔜 Řekl bych, že v následujících dnech se dočkáme ještě několika absurdit.

🔜 Další akce „islámských teroristů“ nelze vyloučit. Afghánistán, severní Kavkaz, Čečensko… RF obývají miliony radikálních muslimů, kteří mají s Kremlem ještě pár nevyřízených účtů.

‼️ Nicméně každý, kdo něco ví o nedávné ruské historii, si vzpomene na konec 90. let a teroristické útoky FSB pod falešnou vlajkou, které pak vedly k druhé čečenské válce. Mimo jiné, stejně jako v USA, vedených pod heslem „boje proti terorismu“. Právě během této války se novým ruským prezidentem stal tehdejší ředitel FSB (alias KGB) Vladimir Putin.

🇷🇺🇺🇸 Proradné fejkové akce Kremlu si v ničem nezadají s těmi americkými. Na rozdíl od Američanů (např. během války v Iráku a v Afghánistánu) se však ruské cíle nenacházejí na Blízkém východě, ale v Evropě, tedy na našem kontinentu ‼️

➡️ t.me/pavelkamas