VYMÝTAČ LŽÍ: DAVID ŠUBÍK

David Šubík je můj kolega, souputník a v zásadě spřízněná duše. Oba dva jsme v jisté fázi svého života vyhlásili válku kolosální lži, o které se domníváme, že škodí lidstvu. Oba tak trochu jako osamocení volající na poušti hlásáme (kudy chodíme) něco, co je 99 % populace v lepším případě lhostejné, v tom horším (a nikoli nečastém) případě z toho lid prostý dostává návaly odmítavého vzteku a nepochopení. Oba jsme establishmentem považováni za popírače a kacíře. Oba by nás velekněží tohoto Systému (a jimi obalamucený plebs) rádi viděli na hranici.

David Šubík má však oproti mě jednu podstatnou výhodu: Za to, co hlásá, mu nehrozí kriminál. Alespoň zatím. A já mu to ze srdce přeju a fandím mu. Byť mu – pravil steskně – na druhou stranu trošililinku závidím:

Zatímco my (pluralis auctoris) musíme naše teze zakódovávat do metafor a řečnických otázek, abychom za vyřčené slovo nemuseli do konce věků dýchat cezený vzduch, David se může pohodlně usadit do kanape a s šarmem bodrého Krakonoše během jedné hodiny poučit národ o tom, že:

👉viry neexistují,
👉virologie není věda, ale víra,
👉virologové „zkoumají“ naprosté nemysly,
👉Soňa Peková není žádná hrdinka „alternativy“, ale (ať už vědomá či nevědomá) bludička,
👉že „test na covid“ byl zkonstruován na základě informací ze sociálních sítí (beze srandy!),
👉celý covid je ergo v počítači zkonstruovaný blábol

…a mnoho, mnoho dalšího.

Něco mi říká, že přímou konfrontaci Davida Šubíka s virology, ať už arci-systémovými zrůdami, anebo „alternativami“ jako je Soňa Peková, zřejmě nikdy neuvidíme. Proč? Protože David Šubík má pravdu. Rozfoukal by je jako odkvetlou pampelišku.

A oni to vědí.

 

#majitelémozku
https://t.me/pavelkamas
www.casopisradix.cz
www.pavelkamas.cz