JEDENÁCTÉ ZÁŘÍ IZRAELE

 

Nejhorší (a nejpřesvědčivější) je, když umírají děti. ✡️🤡

Izrael říká, že aktuální dění je jeho “11. zářím”, čímž nastoluje paralelu mezi “dvojičkami” v New Yorku léta páně 2001.

Jak to tak sleduji, musím dát Izraelcům zapravdu a pochválit je za upřímnost! Zvlástě, když jde o disciplínu, ve které Židé vynikají přibližně tak, jako Nigerijci v atomovém inženýrství, nebo Japonci v basketbalu.

To, co se nyní děje v zemi, kterou nikdo nesmí kritizovat, je podle všeho, co zatím víme, skutečně totéž, co “11. září”:

Promyšlená, do puntíku naplánovaná mocensko-strategická operace, která má ospravedlnit to, co bude následovat. Jejím úkolem je dopředu omluvit (za normálních okolností) neomluvitelné. Jelikož jsou však takovéto akce do puntíku vylhané inscenace (a lež má krátké nohy), koukají z nich na dálku nelogičnosti a absurdity: V New Yorku pasy “teroristů” nalezené v troskách, v Izraeli 2023 prostý fakt, že stát s nejlepšími tajnými službami a nejlepšími obrannými a sledovacími systémy na světě je zaskočen, že na něj z cikánských osad v sousedství vyletělo hejno raket.

Ať už je islámský svět pro nás jiný, s námi nekompatibilní a plným právem ho na evropské půdě nechceme, nezpochybnitelným faktem zůstává, že islámský svět (s Íránem v čele) je poslední opozicí vůči sionismu na tomto světě – světonázorově i politicky. Celý svět už desetiletí skáče, jak Makabejci pískají, jen islámské státy se cukají (od Covid Games nyní abstrahujme).

Zatím to vypadá tak, že izraelský útok na Izrael má vytvořit záminku a získat nutnou podporu (Pomóóc, jsme v ohrožení! Skoro jako za “holocaustu”!), aby byl tento letitý problém konečně vyřešen. Ale jelikož jsou takovéto operace VŽDY multicílové, je jisté, že na seznamu je toho víc.

www.casopisradix.cz
www.pavelkamas.cz