KAMAS A SPOL. – VŠEDNÍ DEN ZLOČINECKÉ SKUPINY!

Tak jsme s kolegy prostudovali náš trestní spis. Kdo to ještě neví, tak podle Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) jsem hlavou mezinárodní zločinecké skupiny, jejíž „obzvláště závažná trestná činnost“ (citát!) spočívá ve vydávání knih s historickou tematikou.

Předpokládám, že většina mých příznivců a čtenářů nemá s organizovaným zločinem žádné osobní zkušenosti, a tak si dovoluji poskytnout vám alespoň malý vhled do všedního dne naší zločinecké skupiny.
Jak můžete vidět ze záhlaví přiloženého dokumentu, šetří nás „Odbor politického terorismu a extremismu“. Jeho speciálně vycvičení elitní detektivové nás jednu dobu i sledovali. A musí se nechat, že odvedli skutečně špičkovou práci!
Pro ty z vás, kteří nepatříte mezi kriminální živly, jsem si pro lepší orientaci dovolil červeně zaškrtnout jednotlivé zločinné skutky, které byly zjištěny.
Co se mne týče, tak agenti Jejího veličenstva s povolením zabíjet zjistili, že umím řídit auto, otevírat jeho dveře a chodit do veřejných budov a zase se z nich vracet.☝️ Odposlechy také odhalily mé názory na publikum, které bylo přítomno mému vystoupení v pořadu České židovize „Máte slovo!“.
Obdobně kolega SEDLÁČEK, který ale navíc jako zkušený dlouholetý překladatel, editor a publicista ovládá manipulaci s malými krabičkami a občas chodí i za roh domu, kde bydlí! ☝️
Zdaleka největší gauner naší mezinárodní vydavatelské mafie ovšem překvapivě nejsem já, nýbrž můj dlouholetý kumpán, dnes mimochodem autor sazby a grafiky RADIXu, Lukáš NOVÁK, u nějž bylo zjištěno, že pravidelně venčí psy!☝️☝️☝️ Ale pozor, ne jen tak ledajaké psy! On má Výmarské ohaře – tedy psy NĚMECKÉ! Chápete to?! A jak víme, od německých psů již není daleko k opakování holocau$tu!☝️☝️☝️
Nezkušeným nezločincům ozřejměme, že k těmto zjištěním dospěla policie tak, že dva a více policistů sedli do služebních vozů, někam jeli, někde trávili hodiny a hodiny času, pak to celé sepisovali, „analyzovali“ a „vyhodnocovali“, aby pak zase, v jiný den, znovu sedli do auta a sledovali, fotili, nahrávali, stopovali, šetřili.🕵️‍♀️
Tohle všechno kvůli historickým knihám. Co v nich asi je…?

Jo, a tohle všechno jste zaplatili z vašich daní. Máte radost?