Výpadky systémů internetového bankovnictví. Co tím sledují???

Od včerejška řeší české banky „kybernetické útoky“, jak zní oficiální vyjádření výpadku systémů internetového bankovnictví. Před třemi týdny bylo něco podobného v Německu, viz screenshoty, jen bez propagandistického oblečku „kybernetického útoku“.

Jestli to spolu přímo souvisí, sice nevíme, ale bezpečně víme, co mají globalgauneři dlouhodobě za lubem: zrušení současného marodného finančního systému (viz můj článek „Cui bono korona“, Radix 1, str. 116)  a jeho nahrazení novým plně kontrolovaným digitálním (CBDC).

Rovněž víme, že zprávy se zásadním celospolečenským dopadem (typu pandemie, počty „nakažených“, nezbytnost genové terapie alias „očkování“ apod.) jsou vždy a bez výjimky lež, či při nejmenším pololež, která má splnit nějaký mocenský účel: otestovat chování, nebo přímo nějaké chování vyvolat (akceptaci něčeho, odpor proti něčemu atd.).

Jsem přesvědčen, že tyto výpadky mají nějaký takový účel splnit, přestože si v tuto chvíli netroufám tvrdit jaký.

S naprostou jistotou však vím, že v souladu s Faustovým zákonem „sebezničujícího se zla“, přinesou tyto události i něco dobrého: umocní nedůvěru v elektronické peníze a posílí význam hotových fyzických peněz – tištěné/ražené svobody, jak se po staletí říká.

Takže: Výpadkům zdar! 😎👏