KARMA POSKOKŮ SIONU

Dnes jsem dostal radostnou zprávu. Z důvěryhodného zdroje se mi doneslo, že prokurátorce Okresnej prokuratúry Čadca bylo v přiměřené lhůtě cca šesti let předloženo závěrečné karmické vyúčtování.

Připomeňme si: Anna Lašová, jak se dotyčná dáma jmenuje, podala v červenci (júli) 2017 obžalobu na Mariána Magáta za to, že seznamoval slovenskou veřejnost se svými názory na některé smyšlené či skutečné události moderní historie a současnosti. To je na Slovensku (stejně jako v Česku a většině evropských zemí) závažný trestný čin, který liberální demokraté euphemisticky nazývají „podpora a propagace“ respektive „popírání, schvalování“ a bla bla bla – však víte.

V absurdním politickém procesu – který byl připraven, zahájen a proveden za vlády Roberta Fica, nynější velké a jediné naděje po svobodě slova toužící „alternativy“ – jsem měl tu čest figurovat jako svědek. Na Lašovou si tak velmi dobře pamatuji. Utkvěla mi v paměti jako odporně studená, zakyslá ropucha, která páchla egoistickou bezcharakterností a oportunistickým karierismem na desítky metrů. Tedy přesně tak, jak má vzorový prokurátor kryptosionistického režimu vypadat.

Od poslušně splněné objednávky slovenské židovské obce uplynulo pár let a Anně Lašové přišel účet: Poté, co se před lety tak tak vyléčila z rakoviny, si jako správný Systému servilní poskok dala poctivě napíchat všechny tři dávky covidového euthanasního dryáku. Rakovina se nyní vrátila v plné síle a dotyčnou služebnici Sionu nyní čeká závěrečný (a pochopitelně už nyní zcela marný) bolestný a strastiplný boj o její mrzký život.

Zesnulé paní prokurátorce in spe přejeme, ať si svůj karmický účet vychutná přinejmenším tak, jak si Marián Magát musel roky vychutnávat vydělávání na advokátní výlohy, ježdění ze Švýcarska na nesmyslná a naprosto zbytečná soudní jednání a nejistotu z výsledku jí podané žaloby.

Perlička: Když se Lašová mému známému se svými aktuálními starostmi svěřovala, tak vraj nezapomněla dodat něco v tom smyslu, že „keby som nebola očkovaná, už som mŕtva“ 😅. A to je na celé zprávě to ze všeho nejkrásnější, že všechny tyhle proradné kariéristické kreatury nakonec semele zlo, kterému se kvůli svému egoismu doživotně zaprodali.

Ostatním podobným prokurátorům, fízlům, soudcům a „soudním znalcům“ přejeme, ať nadále poctivě slouží tomuto Systému a objednají se co nejdříve na další, pokud možno osmdesátouosmou dávku. 👍🤡

 

#majitelémozku
https://t.me/pavelkamas
www.casopisradix.cz
www.pavelkamas.cz