NOVÝ ROK 2024

Děkuji za nedocenitelnou pomoc, které se mi od vás dostává: Spoustu komentářů bych nenapsal a nezveřejnil, kdybyste mě na tu či onu událost neupozornili. Děkuji, že mi stále posíláte vaše tipy na události a jevy hodné pozornosti. I to je projev pospolitosti tvořící dobrou věc!
(Obligátně také prosím o shovívavost, že vám nemohu odpovědět na každou zprávu, kterou mi pošlete. Kdybych tak činil, nedělal bych nic jiného, umřel bych hlady a žádný Radix ani Telegramový kanál s mými komentáři by neexistoval.🙂)

Děkuji za důvěru, kterou mi (zejména) četbou Radixu prokazujete. Od prvního vydání v červnu 2021 váš zájem nepřetržitě roste. Bude-li trend pokračovat, bude se počet čtenářů časopisu pro majitele mozku brzy počítat v pětimístných číslech. To je úspěch, který jsem – přiznám se – nečekal a který mě motivuje k další práci.

K tomu, co nás pravděpodobně čeká, jsem již řekl všechno podstatné. 

Zbývá proto popřát hodně sil a především BYSTROU MYSL, kterou budeme všichni potřebovat ze všeho nejvíce, abychom se nenechali ošálit slaboduchými šok-etudami velmocenského kabaretu, které na nás globalgauneři v roce 2024 chystají.

Přeji všem pevné zdraví, nenaleptané farmaceutickými jedy.

A samozřejmě nám všem přeji potřebné štěstí ke zvládnutí nelehkých výzev nadcházejícího roku, které budou nabízet velké šance k vytvoření lepšího, přirozenějšího a zdravějšího světa.

Váš
-Pavel Kamas-

➡️https://t.me/pavelkamas
➡️www.casopisradix.cz
➡️www.pavelkamas.cz