O CO JDE V SEDLÁCKÝCH PROTESTECH V NĚMECKU

Jak tak sleduji diskuse v digitálním prostoru a dostávám různé dotazy, je na čase poskytnout základní stručnou kvalifikaci sedláckých protestů v Německu. Čert a Systém totiž nikdy nespí, a tak se začínají šířit všemožné bludy a ulítlé teorie, které odvádí pozornost od podstatného. Níže uvádím seznam základních bodů, jejichž obsah budu postupně v následujících dnech v jednotlivých příspěvcích dokládat.
 
1.) Pochopitelně o žádnou „revoluci“ nebo „převrat“ ve smyslu totální změny režimu v tuto chvíli nejde a ani jít nemůže.
 
2.) Sedlácké protesty jsou PRVNÍM velkým krokem NA CESTĚ k zásadním změnám. Jsou projevem kolektivní vzdorovité vůle národa (protestují výhradně biologičtí Němci; cestovně-pasové „hnědoněmce“ na protestech nevidno), kterému vládnoucí Systém po LETITÉM ÚTLAKU nedávnými politickými kroky uřízl poslední stojnou nohu.
 
3.) Tou stojnou nohou se myslí elementární ekonomická existence. Němečtí sedláci neřeší zda místo v BMW budou jezdit v Daciích, ale jestli BUDOU NEBO NEBUDOU. Politika je postavila před otázku BÝT ČI NEBÝT. Němečtí sedláci již NEMAJÍ CO ZTRATIT. (Stejně jako ti holandští a jiní v Evropě.)
 
4.) Frakce „Škarohlíd“ – doslova si libující v pocitu, že všechno je marné, „oni“ jsou příliš mocní a bez pomoci Bílých klobouků, galaktických federací a „lodního práva“ se nedá nic změnit – namítá, že to je celé dokonale připravená hra, protože všechny demonstrace byly povolené a na některých místech bylo vidět i spolupráci mezi policií a protestujícími sedláky.
 
Vysvětlení: Systém moc dobře ví, že svobodný sedlák je potenciálně nejnebezpečnější nepřítel, už jenom kvůli své mohutné technice, kterou může (jak jsme krásně viděli) zastavit chod země a Systém s tím nenadělá absolutně nic.
 
Proč? Protože Německo má i navzdory letité „genocidě“ soukromých zemědělců cca půl milionu (!) sedláků. Celkový počet v zemědělství činných lidí čítá téměř jeden milion osob.
Tyto osoby mají své rodiny a přátelé, kteří s nimi soucítí – zkuste potrápit svoji matematickou kreativitu…
 
Policajtů má celé Německo 280.000. Odečtěte kancelářské krysy, kriminálku (která nikde nebude lítat s obušky a jezdit s vodním dělem) a technické složky a hned vám bude jasné, proč si politika nemůže dovolit tuto sílu odporu provokovat k šílenství.
 
5.) Proto se politika snaží KATALYZOVAT jejich hněv, jak to jen jde: povolováním demonstrací a deeskalujícími policisty.
 
6.) Pochopitelně se také snaží všemi dostupnými prostředky sedláky konejšit, rozdělit, zesměšnit, vzájemně znepřátelit a pomocí NĚKTERÝCH politicky ukotvených zemědělských funkcionářů zlomit jejich odhodlání k aktivnímu odporu. To se jim zatím daří jen velmi málo.
 
7.) Přesto je kolektivní vůle jednoznačná: nejde jen o nějaké dotace a levnou naftu. REPRESENTATIVNÍ VĚTŠINA NĚMECKÝCH SEDLÁKŮ JSOU PROTI REŽIMU JAKO TAKOVÉMU. Chtějí zásadní politické změny. A to je to ze všeho nejpodstatnější.
 
PS: Pro milovníky statistických dat: V Německu připadá na 370 obyvatel jeden policajt (včetně kancelářských krys, techniků a kriminálky!). – Viel Spaß!
https://www.bpb.de/…/76660/polizeien-in-deutschland/…. (https://www.bpb.de/themen/innere-sicherheit/dossier-innere-sicherheit/76660/polizeien-in-deutschland/?fbclid=IwAR3sTHl3SJkVbBKduLFArnAkJC8p8dVfceljWXu96otObyaY-sVAHWczuOI#:~:text=Das%20R%C3%BCckgrat%20deutscher%20Polizeien%20bilden,Polizisten%20arbeiten%20f%C3%BCr%20die%20Landespolizeien)
 
KONEC PRVNÍ ČÁSTI. Další bude následovat.