O virus tu nejde II.

Alternativně zde: https://www.vimo.sk/watch/aWD7fJgEtPuedu4

O virus tu nejde II. 

Buďte zdrávi,

první rok koronavirového letopočtu je za námi. O tom, že v učebnicích dějepisu bude rok 2020 uváděn jako mezník mezi dvěma různými epochami lidských dějin, již nemůže být pochyb. Toho si je už většina kriticky uvažujících vědoma. A i ti, kteří bezvýhradně věří všemu, co se říká v televizi, to alespoň tak nějak podvědomě tuší.

Kam to všechno spěje? Kdy přestaneme nosit roušky? Kdo nás vyvede ze zajetí zákazů a příkazů: vakcína, Bůh, anebo ti správní experti? Dočkáme se ještě někdy „normálního“ života, anebo jsme již zmutovali ve spokojené chovance globálního gulagu s povinným náhubkem a povolenými vycházkami? Podaří se zdravotnické internacionále dovést boj za zdravý zítřek do vítězného konce? Kdy a jak tohle všechno skončí? 

Takto, či nějak podobně se ptáme každý den a pravdou je, že spolehlivou odpověď zná málokdo. Některé otázky si však můžeme zodpovědět hned: 

Víte, jak se pozná, že žádná skutečná pandemie není? Podle toho, že státní moc musí přirozený strach ze „smrtelně nebezpečného viru“ nahrazovat strachem z pokut, aby lidi přinutila dodržovat údajně „rozumná“ a „nezbytná“ opatření.

V prvním díle tohoto videa z 20. dubna 2020 jsem na základě veřejně dostupného zdrojového materiálu presentoval takzvanou „koronavirovou krizi“ coby globální mocenskopolitický projekt maskovaný za propagandisticky vykonstruovanou pseudopandemii. Upozornil jsem na hlavní nesrovnalosti a vyložené protimluvy oficiálního kovidového evangelia a poukázal na tehdy méně známé informace a souvislosti.

Množství positivních ohlasů mě tehdy mile překvapilo. Na tomto místě ještě krátká omluva všem, kterým jsem neodpověděl. Upřímně mě to mrzí, ale s takovým množstvím reakcí nebylo v mých silách se jednotlivě vypořádat.

Od té doby uplynulo 8 měsíců, a zatímco masmediálnímu prostoru nadále dominuje vývoj aktuálního skóre naprosto zdravých lidí, kterým jen vyšel positivně jakýsi test, o kterém nikdo neví, co vlastně testuje, tak v té opravdové, nevylhané realitě skutečně exponenciálně roste počet těch, kterým došlo, že masmédia řeknou pravdou, jenom když se spletou, že jejich úkolem není sdělovat, co se děje, ale co si máme myslet. Den za dnem přibývá kritických pozorovatelů, kteří za jednáním vlád nevidí hloupost nebo nekompetentnost, ale jasnou agendu. Ostatně, během jediného roku se postupně vyplnilo tolik „spikleneckých teorií“, že to zákonitě muselo probudit i ty největší spáče.

Jestliže první, dubnové video bylo souhrnným úvodem do tématiky, pak v následujících příspěvcích, počínaje tímto, se budu jednotlivými chapadly koronavirové chobotnice zabývat podrobněji. I tentokrát se budu držet jen veřejně dostupných a ověřitelných faktů, jejichž seznam najdete pod videem nebo na mých stránkách www.pavelkamas.cz. A i tentokrát Vás prosím: Ničemu nevěřte a všechno si ověřte. Když tak učiníte, zjistíte, že o virus tu nejde.

Ruku na srdce: Ani kuželkářský klub se často neumí shodnout na jednotném postupu. Kdo někdy plánoval společnou dovolenou s kamarády, ví, o čem je řeč. V roce 2020 se však vlády téměř 200 států planety jako stiskem tlačítka dálkového ovládání hned na první dobrou jednohlasně shodnou na tom, že všem lidem na světě prospěje zničit si hospodářství, zakázat zpěv a sport a vzdát se veškerých základních svobod včetně té nejzákladnější – svobodného pohybu.

Budiž. Pak je ale nutno se ptát: Kde tento ovladač leží a čí prsty si s ním hrají? Bylo vypuknutí pandemie koronaviru pro všechny tak náhlým překvapením, anebo existují lidé vybavení obdivuhodnými prorockými schopnostmi? Kde vzal spolumajitel farmaceutických a potravinářských koncernů, nelékař Gates mandát k tomu pasovat se na nejpovolanějšího odborníka na „zdraví lidstva“? Na jakých podkladech stojí celé tvrzení o nebezpečném novém viru? Co vůbec měří ten PCR-test – ultimativní nástroj na přejmenovávání dávno známých nemocí na nebezpečný covid? Jak se o současné „pandemické krizi“ vyjadřují sami globalističtí elitáři? Také se bojí smrtelné nákazy, anebo mají úplně jiné starosti?

Gates vlastní vysoké podíly ve farmaceutických a potravinářských koncernech: „Was gesund ist, bestimmt Bill Gates“, SWR, 10.10.2017, str 7. poslední odstavec: https://www.swr.de/swr2/programm/download-swr-14102.pdf

Pojďme si trochu zavzpomínat: Také si pamatujete, jak se rychlostí blesku začala šířit nová, nebezpečná nemoc po celé planetě? Počty nakažených den ode dne exponenciálně rostly. Noviny, televize, rádio, internet – nikdo nemluvil o ničem jiném než o novém koronaviru, na který je lidská imunita krátká. Zastavila se doprava, ekonomika se zhroutila, běžný život normálního člověka přestal takřka existovat. Experti a vědci se shodovali: nebezpečný koronavirus, který se z domácího prasete přenesl na člověka, je velmi záludný. Projevuje se totiž jen jako obyčejná slabší chřipka. Ve skutečnosti však představuje globální ohrožení lidstva. Ano, tak tehdy v jižní Americe 18. října 2019 pandemie vypukla. 

Moment, moment! Jak, v jižní Americe? Jakého 18. října 2019? Pandemie koronaviru přece začala až v lednu 2020! Všechno začalo v Číně a virus přeskočil z netopýra!

Ano. Oficiální „pandemie“, se kterou se tu už téměř rok potýkáme, skutečně propukla v lednu 2020. To, o čem jsem nyní hovořil, byl pouze stručný obsah „cvičení“ s názvem Event 201, které se konalo právě 18. října 2019 v New Yorku. Pořadatelem byli Universita Johna Hopkinse, Světové ekonomické fórum a soukromá nadace Billa Gatese.

Nácvik pandemie koronaviru cca 3 měsíce před jejím „náhlým“ vypuknutím: youtube.com: Event 2012 Pandemic Exercise: Segment 1, Inter and Medical Countermeasures (MCM) Discussion, 4.11.2019

U jednoho stolu se tehdy sešlo patnáct osobností: representantka Spojených národů, zástupkyně jistého amerického hotelového gigantu, president divize „globálního vývoje“ nadace Billa a Mellindy Gatesových, zástupce amerického medicínského koncernu Henry Schein, ředitel odboru Světové banky, generální ředitel Čínského úřadu pro kontrolu nemocí, dále někdejší zastupující ředitelka CIA, bývalá australská ministryně zdravotnictví a členka představenstva ANZ-banky, zástupce firmy Edelman – největší PR-agentury na světě, senioršéf a krisový manažer Lufthansy, president nadace koncernu UPS, vysoký úředník amerického Úřadu pro kontrolu nemocí, viceprezidentka mediálního koncernu NBC Universal, viceprezident farmakoncernu Johnson & Johnson a zástupce singapurské centrální banky.

Účastníci Event201: https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/players/

Pokud jste čekali, že se na nácviku řešení závažného zdravotního problému pro svět sejde konsorcium největších lékařských kapacit planety s bohatými zkušenostmi v úspěšném léčení nemocných lidí, tak ano – tak by tomu v případě zdravotního problému logicky mělo být. 

Když ovšem nacvičujete něco, co se zdraví vůbec netýká a vy potřebujete svůj globální business-plán pouze skrýt za fikci nějakého nového moru, jehož úkolem je udržet poplašený dav v ohradě, aby ho náhodou nenapadlo stavět se na odpor vašim velmocenským plánům, no tak pak se na nácviku takovéto akce pochopitelně sejdou zástupci světových koncernů, farmagigantů, tajných služeb, bank, médií, a zástupci dvou quasi-soupeřících velmocí. A samozřejmě při tom nesmí chybět špičkový odborník na PR – v překladu: odborník na manipulaci s veřejností dle přání zadavatele.

Pojďme si teď některé zajímavosti a čiré náhody tehdejšího podzimního dostaveníčka globalistických špiček vypíchnout:

Náhoda číslo jedna: Předmětem simulace pandemie nebyla třeba nemoc postihující zažívací orgány, nebo napadající nervový systém, nýbrž, cituji „onemocnění dýchacích cest, jehož projevy sahají od mírné chřipky až po těžké onemocnění plic“.

Náhoda číslo dvě: Za původce simulované nemoci byl z plejády patogenů vybrán právě virus. A z desítek a desítek známých virových čeledí, byl vylosován – stejně náhodně – koronavirus.

Seznam virových čeledí: https://cs.wikipedia.org/wiki/Klasifikace_virů

Náhoda číslo tři: Ačkoli fingovaná nemoc v rámci Gatesova cvičebního mattiné vypukla v jižní Americe, nebyl ani jeden ze zastoupených subjektů z jižní Ameriky. Sestava byla až na dvě výjimky kompletně angloamerické nebo evropské provenience.

Event 201 Pandemic Exercise, Segment 1, Intro and Medical Countermeasures Discussion, youtube.com, čas 14:20 dále.

Jednou z těchto výjimek –  v pořadí náhoda číslo čtyři – byl již zmíněný generální ředitel Čínského úřadu pro kontrolu nemocí, pan George F. Gao, který – co čert nechtěl – sehrál ústřední roli při vypuknutí „skutečné pandemie“ o pár měsíců později, když Čína koncem prosince 2019 alarmovala Světovou zdravotnickou organizaci, protože jí atypickým zápalem plic onemocnělo 0,0-0-0-0-0-2 procent obyvatel. A byl to ausgerechnet tentýž pan Gao, kdo s dalšími třemi spoluautory 24. ledna 2020 sepsal první klíčovou studii popisující epidemii „nového koronaviru“. Další studii na stejné téma zveřejnil ani ne o měsíc později. Oba dokumenty tvoří páteř celé oficiální koronavirové kampaně.

Hm, zajímavé: To si tak jeden 18. října 2019 trénuje fikci, kterou si 24. ledna 2020 sám sobě do puntíku vyplní. Ten chlap má ale štěstí!

George Gao spoluobjevitelem „nového koronaviru“, 24.1.2020: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31986257/
George Gao spoluautorem další „průlomové práce“ týkající se „nového koronaviru“, 20.2.2020: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31978945/
Čína hlásí 31.12.2019 27 případů zápalu plic, zpráva ECDC, 17.1.2020: https://www.ecdc.europa.eu/sites/default/files/documents/Risk%20assessment%20-%20pneumonia%20Wuhan%20China%2017%20Jan%202020.pdf

Kvízová otázka: Která universita na počátku pandemie exklusivně zásobovala svět hrůzu nahánějícími čísly o řádění koronaviru? Oxford? Cambridge? Harvard? Samá voda! Universita Johna Hopkinse – spoluorganizátorka Gatesova pandemického „cvičení“ Event 201. 

Ta ovšem není v organizování pochybných akcí žádným nováčkem. Už v roce 1940 ve spolupráci s Rockefellerovou nadací, farmakoncernem Myers Squibb a vládou USA prováděla Universita Johna Hopkinse v Guatemale pokusy na lidech. Stovky jich tehdy bylo tajně infikováno syfilitidou a více než 400 z nich, podle zprávy agentury Reuters ze 4. ledna 2019, za tento filantropický kousek zaplatilo životem. Dnes je tzv. „Škola veřejného zdraví“ Univerzity Johna Hopkinse autorkou slavné mapy shromažďující data o počtu nakažených a zemřelých v souvislosti s covidem-19 a dnes se aktivně podílí na vývoji léku a vakcíny proti covidu. Jen pro úplnost dodejme, že tato fakulta vznikla v roce 1916 z peněz Rockefellerovy nadace.

Tolik poslední, pátá, vůbec nic neznamenající a s ničím nesouvisející náhoda našeho výběru.

Universita Johna Hopkinse – hlavní dodavatel dat o „pandemii“:
[1] https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/koronavirus-na-mape-sveta-kde-je-nejvic-nemocnych/r~3a5ccb9a620011eaa7deac1f6b220ee8/
[2] https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/koronavirus-na-mape-sveta-kde-je-nejvic-nemocnych-a-jak-se-n/r~80b98b4e6cde11ea9d470cc47ab5f122/
[3] https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/koronavirus-pocet-obeti-cpvid-19_2005142152_cen
[4] https://coronavirus.jhu.edu
UJH a Rockefellerova nadace prováděla pokusy na lidech: https://www.reuters.com/article/us-maryland-lawsuit-infections-idUSKCN1OY1N3
Katedra veřejného zdraví UJH založena z Rockefellerových peněz https://magazine.jhsph.edu/2015/summer/features/a-century-of-firsts/index.html

Obraz nevirového pozadí „virové krize“ by nebyl kompletní, pokud bychom si ještě jednou, z jiného úhlu, neposvítili na Billa Gatese. Jeho roli v koronovém šílenství česká média doposud věnovala minimální pozornost. A když už se jeho jméno v mainstreamu objevilo, tak šlo většinou o víceméně servilní žehlení jeho v souvislosti s covidem údajně ach tak nespravedlivě nabourané pověsti. Vždyť tento bodrý miliardář z pandemie a s ní spojeném neštěstí milionů lidí vůbec nic nemá! Navíc již léta rozdává své poctivě vydělané peníze na dobročinné účely: na vývoj vakcín, například, bez nichž se, jak nyní odevšad slyšíme, nevrátíme k normálnímu životu! Podsouvat tak ušlechtilému člověku nějakou ziskuchtivost, zatímco on pumpuje své miliardy do našeho zdraví, může jen spiklenecký teoretik!

Český mainstream oroduje za lidumila Gatese:
[1] https://www.denik.cz/z_domova/fakenews-covid-vakcina.html
[2] https://www.seznamzpravy.cz/clanek/muze-za-to-bill-gates-pisi-o-pandemii-ruska-media-106902
[3] https://www.lidovky.cz/svet/pres-40-procent-volicu-trumpa-veri-ze-bill-gates-vyuzije-vakcinu-proti-covid-19-aby-je-ocipoval.A200525_164244_ln_zahranici_mha
(Teprve?) díky Gatesově vakcíně se svět může vrátit do normálu https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/gates-bohate-zeme-se-mohou-vratit-do-normalu-koncem-roku-2021-40338453

Skutečně? Zpátky na zem: Americká CNBC před dvěma lety zveřejnila článek s přiléhavým názvem „My best investment“, ve kterém se Gates rozplývá nad tím, že kšefty s očkováním mu vynáší až dvacetinásobný zisk, cituji „Máme za to, že to vyneslo dvacetinásobek, což za těch cca více než 20 let dělá asi 200 miliard dolarů.“ Tím se vysvětluje i zdánlivě nadpřirozený úkaz: Podle protláčeného mediálního obrazu totiž Gates celé roky jen nezištně rozdává a rozdává, ovšem současně bezustání bohatne a bohatne. Jen mezi lety 2009 at 2014 svůj majetek zdvojnásobil – ze 40 na 82 miliard dolarů – a do roku 2020 se jeho finanční sýpky nafoukly o další čtvrtinu.

Investice do očkování přináší až dvacetinásobný zisk: „Bill Gates: My ‘best investment’ turned $10 billion into $200 billion worth of economic benefit“, CNBC online, 13.1.2019: https://www.cnbc.com/2019/01/23/bill-gates-turns-10-billion-into-200-billion-worth-of-economic-benefit.html
Vývoj růstu majetku Billa Gatese, Vermögen-Magazin online, 14. ledna 2021: https://www.vermoegenmagazin.de/bill-gates-vermoegen/

Důvěřivý pozorovatel by se mohl domnívat, že Gatesova jasnovidecká seance z října 2019 byla jen šťastnou trefou do černého, která se hold podaří jednou za milénium. Při bližším zkoumání jeho filantropického životopisu se nám nečekaně vyjeví jako prorok doslova biblických rozměrů.

31. ledna 2020 napsal britský list Daily Mail, cituji „V jednom dokumentu na Netflixu z roku 2019 Bill Gates předpovídá, že z čínských mokrých trhů by mohl vzejít zabijácký virus a rychle infikovat svět“. Jinde zase, na bezpečnostní konferenci v Mnichově v roce 2017, v rámci svého projevu Bill Gates pronesl: „Ať už náladou přírody nebo rukou teroristy, epidemiologové svými modely ukazují, že nějaký dechem se šířící patogen by mohl ani ne během jednoho roku zabít 30 milionů lidí. A existuje důvodná pravděpodobnost, že se tak stane v následujících letech.“ 

Gates 2019 na Netflixu předpovídá koronavirus: https://www.dailymail.co.uk/news/article-7951293/Bill-Gates-Predicted-Coronavirus-Like-Outbreak-2019-Netflix-Documentary.html
Gates předpovídá dechem se šířící patogen na konferenci v Mnichově v r. 2017, str. 1, 4 odstavec odspodu: https://securityconference.org/assets/02_Dokumente/03_Materialien/MSC2017_Speech_Bill_Gates.pdf

Ještě dříve, na tzv. vizionářské konferenci TED, v dubnu roku 2015, vystoupil s devítiminutovým příspěvkem. Nikoli však na téma technologických či softwarových novinek. Jeho vize, cituji „V mém dětství bylo největší možnou katastrofou, kterou jsme si dokázali představit, atomová válka.(…) Pokud něco v následujících desetiletích zabije více než 10 milionů lidí, pak to s největší pravděpodobností bude vysoce infekční virus, nikoli válka. Žádné rakety, ale mikroby.“ Zatímco spolumajitel farmaceutických koncernů GlaxoSmithKline, Novartis, Roche, Pfizer a dalších fantazíruje o blížící se virové katastrofě, zírá publikum na model viru vyobrazený v nadživotní velikosti na za ním stojící mega obrazovce. Tan jako by z oka vypadl grafickým modelům dnešní korony.

Záznam Gatesova projevu na konferenci TED v Kanadě, youtube.com: The next outbreak? We’re not ready – Bill Gates, 3.4.2015

Při pročítání zpráv posledních pěti let se nelze ubránit dojmu, že Gates je virovou apokalypsou doslova posedlý. V dubnu 2018 psal Washington Post: „Bill Gates vyzývá Spojené státy, aby vedly boj proti pandemii, která by mohla zabít 33 milionů lidí“. A jak to tak u nezištných dobrodějů bývá, má Gates zároveň zcela jasno, jak takový boj s pandemií – která ještě nenastala, ale v budoucnu jistě nastane – vést. 

Posilováním přirozené imunity člověka? Zdravým životním stylem? Kvalitními potravinami bez toxických látek? Ale! Takové předpotopní metody! Samozřejmě vakcínou! Jeho vakcínou.

Bill Gates varuje před pandemií; řešením je jeho vakcína: https://www.washingtonpost.com/news/to-your-health/wp/2018/04/27/bill-gates-calls-on-u-s-to-lead-fight-against-a-pandemic-that-could-kill-millions/

Na počátku dubna tohoto roku, poté, co se mu konečně splnil jeho letitý pandemický sen, prohlašuje tento americký Nostradamus v polovině dubna 2020 v největší německé veřejnoprávní relaci, že, cituji „nakonec tuto vakcínu, jež je třeba vyvinout, podáme 7 miliardám lidí“. To víte, když si jeden miliardář usmyslí, tak se hold bez debat proočkuje jenom celý svět. 

No a co zvolené vlády a parlamenty v těch skoro 200 státech planety? A jejich obyvatelé? Ale prosím Vás, na takové blbosti, jako je demokracie, není čas, když se zachraňuje zdraví lidstva.

Co hodlá nikým nevolený akcionář CocaColy, PepsiColy, Unileveru a dalších „zdraví prospěšných“ spolků dělat s těmi, kteří jeho injekci odmítnou, tehdy sice neprozradil, nicméně odpověď na tuto otázku se podle signálů z politiky v posledních dnech pomalu, ale jistě rýsuje.

Povinná samozřejmě nebude. To ne! Mám přeci svobodu a právní stát! Ale kdo se očkovat nenechá, no tak tomu hold Revoluční koronové hnutí zakáže cestovat, pracovat v určitých oborech, chodit na určitá místa a stýkat se s určitými lidmi. To se nedá nic dělat! Zdraví má přednost!

Bill Gates chce naočkovat 7 miliard lidí, rozhovor pro Tagesthemen dne 12.4.2020, zdroj: tagesschau.de: Gates über Corona–Impfstoff: „Es braucht eine Globale Anstrengung“

A co že je podle Gatese klíčem k báječnému, zdravému, jeho injekcemi proočkovanému světu? Cituji: „Na válku jsme připraveni. V tomto ohledu jsme provedli všechna opatření. Máme NATO, vojenské divize, jeepy, vycvičené lidi. Ale co s epidemiemi? Kolik máme pro takový případ lékařů, letadel, stanů, jaké máme vědce? Kdyby existovalo něco jako světová vláda, byli bychom lépe připraveni“, tolik zakladatel Microsoftu v lednu 2015 v rozhovoru pro Süddeutsche Zeitung, druhé největší mainstreamové noviny v Německu. 

Gates si přeje světovládu jako řešení, Süddeutsche Zeitung, 28.1.2015: https://www.sueddeutsche.de/wirtschaft/bill-gates-im-interview-den-taeglichen-tod-nehmen-wir-nicht-wahr-1.2324164

Otevřené volání po centrální světovládě nicméně zdaleka není specialitou jen nějakého Billa Gatese. V připravované knize s názvem „O virus tu nejde“ se tomuto fenoménu podrobně věnuji. Pomocí mnoha autentických citátů doložím, že centrální světová vláda není halucinace „desinformačních webů“ a „spikleneckých teoretiků“, ale vážně míněná, veřejně běžně diskutovaná agenda četných protagonistů světové politiky, byznysu a médií.

Jak všechny ty vyplněné předpovědi, prorocké vize a „souhry náhod“, vyhodnotíte Vy, je na Vás. Za sebe mohu říct, že „proroctví“, která se vlivným prorokům za života splňují, začnou hned dávat smysl, když si člověk jednoduše připustí, že prorokovanou událost „proroci“ plánovali.

Ať už se bojíte nákazy virem – anebo ztráty svobody; sedíte s rouškou před televizí, aby se nenakazila – anebo se obáváte zdravotní tyranie, která už neskončí – všichni se jistě shodneme, že tak, jako teď žít nikdo nechceme. 

Jak z toho ven? 

Precizněji definovat ohrožené skupiny? Naočkovat co má ruce a nohy a doufat, že následky injekce nebudou horší než strach z nákazy? Testovat se třikrát denně a obden i před spaním? Odhalit ještě více chyb ve statistikách a oficiálních číslech? Sprchovat se desinfekcí? 

Anebo bychom měli začít úplně od začátku a zapřemýšlet o samotné podstatě celé té takzvané pandemie? 

O co se opírá zavedení stanného práva a celá mediální mašinerie? O „počty případů“, které mají dokazovat, že koronavirus je nový mor. Všechna tahle čísla vychází z testů. A testy vychází z čeho? Z vědeckých důkazů o novém viru.

20. dubna 2020 jsem v pilotním díle videa prohlásil, cituji: „Ano, o koronaviru se skutečně jen cosi soudí, vědecky doloženo zatím nebylo nic“. Nakolik bylo a je toto tvrzení platné, si ukážeme za chvíli.

Nejdřív se ale ptejme: Jak je možné, že pozornost kritiků stále vzbuzují pochybná čísla, protiřečící si a groteskní opatření, díry ve statistikách, politické lži a matematické veletoče, ale co se informací o viru samotném, jeho patogenitě a vlastnostech týká, všichni mají tak nějak a priori za to, že zde je všechno v pořádku, že vše bylo řádně a spolehlivě vědecky prozkoumáno a doloženo. Jak to? Z čeho pramení tahle jistota? 

Tvrzení a informace režimu byly přeci již mnohokrát odhaleny jako zmatečné, zkreslené, nebo vyloženě lživé. Proč jsou si tedy všichni tak jistí, že tvrzení téhož režimu o viru samotném stojí na pevných, vědeckých, řádně získaných a spolehlivých důkazech? Mohou být pochybnosti v tomto ohledu odůvodněné?

Objevování nových patogenů má svá přesně definovaná pravidla. Říká se jim Kochovy postuláty, které před téměř 150 lety formuloval německý lékař a praotec nauky o infekčních nemocech Robert Koch. Jde o soubor kritérií, které musejí být splněny, aby by bylo možné tvrdit, že KUCKYKUCKY je chřipka, ale KUCKYKUCKY je Covid. 

Základním kritériem je tzv. izolace domnělého nového mikroorganismu a jeho následná purifikace, čímž se chápe očištění od všeho ostatního, co není nedílnou součástí toho, co zkoumáme. Francouzská viroložka Francoise Barré-Sinuzí, nositelka Nobelovy ceny, tuto železnou zásadu svého času glosovala slovy, cituji „virus musíte nejprve očistit od veškerého ostatního sajrajtu“. Její kolega, Luc Montagnier, považovaný za objevitele viru HIV, vysvětlil i pro laika velmi srozumitelně, cituji: „Je to nezbytné proto, abyste si ověřili, že pracujete s reálným virem“. 

Zpětně to znamená, že bez izolace a očištění vědci nemohou mít tušení, zda pracují s domnělým novým virem, anebo jen s hromadou všemožných mikrobiologických nečistot, s jinými viry, částečkami buněk a podobně.

Citát Barré-Sinoussi k nutnosti purifikovat virus, „The Emperor’s New Virus?“, čas 29:02, online: https://vimeo.com/28934768
Všichni světoví virologové se shodují: žádná purifikace, žádný virus; online: http://www.theperthgroup.com/OTHER/ENVCommentary.pdf

A jak si ve skutečnosti stojí hlavní studie aurou exaktní vědy se zaštiťujících konstruktérů nového Svazu sovětských pandemických republik? Byly splněny elementární vědecké podmínky pro objev nového koronaviru? 

Německý novinář Torsten Engelbrecht položil autorským týmům těchto studií jednoduchou otázku: „Ukazují Vámi publikované, elektronovým mikroskopem pořízené fotografie očištěný, izolovaný virus?“

Vědci odpověděli.

Malik Peiris, spoluautor studie https://www.nature.com/articles/s41591-020-0796-5#citeas odpověděl, cituji „Na obrázku je virus vystupující z infikované buňky. Nejde o očištěný virus“.

Myung-Guk Han, spoluautor studie https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7045880/  odpověděl: „Stupeň očištění jsme nemohli odhadnout, protože virus vypěstovaný v buňkách neočišťujeme“.

Odpověď třetího výtečníka, Wan Beom Parka, spoluautora studie https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32080990/ zněla: „Neobdrželi jsme žádné elektronovým mikroskopem pořízené snímky, které by ukazovaly stupeň očištění“.

No a do čtveřice všeho pseudovědeckého odpověděl pan Wenjie Tan, spoluautor studie https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31978945/ – ano, oné studie, na které se podílel i jeden z proroků pandemie, George F. Gao, cituji „Presentujeme snímek sedimentovaných virových částic, nikoli očištěných.“ U této studie se novinář Engelbrecht ptát ani nemusel. Autoři sami (!) hned první větě posledního odstavce sekce Discussion přiznávají, cituji: „naše studie nesplňuje Kochovy postuláty“. 🙂

Tak, aby bylo jasno: Pánové vědci se tu otevřeně přiznávají k vědeckému podvodu. Ve svých papírech sice tvrdí, že něco objevili a prozkoumali, ale nesplnili k tomu ani tu nejzákladnější podmínku. Jejich doznání neznamená nic jiného, že vůbec neví, s čím doopravdy pracovali. Zda s novým nebezpečným virem, nebo jen s  jeho utkvělou představou. 

Na tom stojí obracení Zeměkoule naruby? Tohle jsou podklady pro přeměnu světa na jeden velký koncentrák? Tohle má být vědecký základ pro zničení hospodářství v zájmu ochrany zdraví před… Před čím vlastně?

Ale vždyť to přece není možné! Přece si ten virus WHO a „experti“ vlád na celém světě jen tak nevymysleli! Ale ano. Nejen že je to možné, ale podle všech dostupných informací i zcela jisté!

Torsten Engelbrecht poslal dotaz také těžké váze americké virologie, doktoru Charlesi Calisherovi. Zeptal se jej: „Znáte alespoň jednu studii, ve které byl virus SARS-CoV-2 izolován a řádně očištěn? Doktor Calisher odpověděl: „Žádnou takovou publikaci neznám, přestože jsem po ní pátral.“

Torsten Engelbrecht usvědčuje autory klíčových studií o průkazu koronaviru z vědeckého podvodu, 27.6.2020: https://off-guardian.org/2020/06/27/covid19-pcr-tests-are-scientifically-meaningless/

Tak. A teď mi řekněte: Co se tu vlastně celou dobu testuje? Na čem stojí všechny ty slavné testy, na které davy propagandou popletených, fyzicky jinak zdravých lidí stojí fronty a propadají v zoufalství, když na ně, tak jako před Štědrým dnem v Ostravě, nevyjde řada? Na základě čeho se do ustrašenců, tlačících se v čekárnách nemocnic kvůli ucpanému nosu, pumpují koktejly těžkých imunosupresiv, která likvidují přirozenou imunitu?

Dav pomatenců se dožaduje testu na virus, jehož existence nebyla prokázána: https://cnn.iprima.cz/testovani-v-ostrave-rozehnala-policie-lide-breceli-zoufalstvim-15886?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=sOcVIdNFUJD-202012240116&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Buď jak buď, šém-ham-foráš koronavirového Golema, který už téměř rok pustoší celý svět, je právě PCR-test. Bez něj by neexistovaly ani „počty případů“, ani nakažených, či obětí Covidu-19. Bez něj by byla nadále chřipka chřipkou, nachlazení nachlazením a rakovina rakovinou. To, co příznaky dávno známých nemocí přejmenovává na Covid-19, je právě PCR test. Nic jiného.

Naprostá většina lidí se domnívá, že tento test zjišťuje „virus v těle“. To není pravda.

Doktorka Ulrike Kämmerer, profesorka virologie a imunologie z würzburské university, během svého slyšení před právnickým kolegiem vyšetřovacího korona-výboru problematiku PCR testů shrnula těmito slovy, cituji: „PCR-test měří výhradně přítomnost nukleonové kyseliny. Nemá to nic společného s živými buňkami nebo viry a už vůbec ne s nějakou nemocí.“ … „Test nedokáže říct, zda jsou nalezené částečky schopny se rozmnožit; nedokáže říci, zda je někdo infikován“. Konec citátu.

4. Sitzung Stiftung Corona Ausschuss – Der Drosten-Test, die Immunität  und die 2. Welle, online: https://www.bitchute.com/video/q6OfI0rHxmpu/

Takhle se dostávají naprosto zdraví lidé – oběti autonehod a rakoviny – do koronových statistik. Takhle se vyrábí „rostoucí počty potvrzených případů“. Takhle se vyrábí pandemie.

Oběť autonehody obětí Covidu, Lidovky online, 18.7.2020: https://www.lidovky.cz/svet/britanie-prestava-po-kritice-hlasit-obeti-koronaviru-nejasna-metodika-zapocitavala-i-umrti-uzdraveny.A200718_160554_ln_zahranici_ele

Ovšem nemysleme si, že by to snad bylo něco nového. Na PCR testu byly postaveny i ostatní, byť méně vydařené fake-epidemie minulosti. Kupříkladu MERS, která se rozjela v roce 2012 v Saudské Arábii. Šlo tehdy – jaké překvapení! – o koronavirus, který se měl přenést na člověka – no hádejte třikrát – z netopýra.

Deník Wirtschaftswoche k tomuto tématu později vyzpovídal dnes patrně nejznámějšího německého prorežimního virologa. Řeč přišla i na PCR testy. Citát: „Tahle metoda je tak citlivá, že dokáže prokázat byť jen jedinou molekulu genomu viru. Když se pak takový patogen jeden den přežene například přes nosní sliznici zdravotní sestry, aniž by to postřehla, natož onemocněla, pak je najednou považována za případ MERSu. Kde se dříve do hlášení dostávali jen na smrt nemocní, jsou v dnešních statistikách najednou mírné případy a i lidé, kteří jsou ve skutečnosti zdraví jako ryby. I tak by se dala exploze počtu případů v Saudské Arábii vysvětlit.“

Christan Drosten přiznává, že PCRtest je prostředkem k falešným statistikám, Wirtschaftswoche online, 16.5.2014: https://www.wiwo.de/technologie/forschung/virologe-drosten-im-gespraech-2014-die-who-kann-nur-empfehlungen-aussprechen/9903228-2.html

Tohle jsou slova stará 6 let a partnerem rozhovoru nebyl nikdo jiný než Christian Drosten – onen virový papež, který jako vůbec první na světě přišel s PCR testem na Covid-19, který po požehnání WHO převzal celý svět.

Nyní si vezměte k ruce kalendář. Můžeme? 

Drosten začal konstruovat test na Covid hned v prvním lednovém týdnu 2020. Sám přiznává, že použil genové sekvence příbuzných virů (!), které byly k dispozici v mezinárodní databázi GenBank ke dni 1.1.2020. Své podezření na nový koronavirus ale Číňani oznámili WHO 31. prosince 2019, tedy 24 hodin předtím, než na druhé straně zeměkoule, kdy o údajném novém viru nevěděl nikdo nic, začal Drosten na tento nový virus vyvíjet test. 🙂

Číňani poprvé informují WHO o podezření na nový koronavirus, „Neuartiges Coronavirus in China“, WHO online, 10.1.2020: https://www.euro.who.int/de/health-topics/health-emergencies/coronavirus-covid-19/news/news/2020/01/novel-coronavirus-emerges-in-china
Who doporučuje Drostenův test celému světu pro účely diagnostiky Covid-19, medica.de., 21.1.2020: https://www.medica.de/de/News/Archiv/Diagnostika_erster_Test_für_neuartiges_Coronavirus_entwickelt

21. ledna 2020 Světová zdravotnická organizace oficiálně doporučuje celému světu Drostenův PCR test k diagnostikování Covidu-19. A to přesto, že Číňani přišli s návrhy sekvencí wuhanského koronaviru až o tři dny později, 24.1.2020. 🙂 Ale podívejme! Že by byl Drosten po Gatesovi a spol. dalším z řady nadaných jasnovidců motajících se kolem vzniku pandemie, jakou svět neviděl?

Vysvětlení je mnohem prozaičtější. Cituji: „Před zveřejněním oficiálních sekvencí viru jsme se spoléhali na zprávy ze sociálních médií :-), ve kterých byl avizován důkaz viru SARS. Proto jsme předpokládali, že je ve hře nějaký koronavirus související se SARSem.“ – píše Drosten hned v prvním odstavci studie týkající se jeho testu. – „Avizován“? „Předpokládali“? Jakkoli to zní neuvěřitelně: Drosten si genovou sekvenci, na které postavil startér celé fakepandemie, jednoduše VYCUCAL Z PRSTU!

Drosten ve své práci přiznává, že si genom „nového koronaviru“ vycucal z prstu, „Detection of 2019 novel coronavirus (2019-nCoV) by real-time RT-PCR“, Introduction, první odstavec, 23. ledna 2020: https://www.eurosurveillance.org/content/10.2807/1560-7917.ES.2020.25.3.2000045

A co je horší, evidentně takto postupují úplně všichni. Aby taky ne! To není jen tak jednoduché, kreslit a prodávat mapu Ameriky ještě před tím než byla objevena.

Princip celého podvodu vysvětlil i pro laika velmi srozumitelně německý virolog a molekulární biolog dr. Stefan Lanka, cituji: „Virologové nikdy neizolovali kompletní genetický řetězec viru a neprezentovali jej bezprostředně v celé jeho délce. Vždy používají jen kratičké úseky nukleových kyselin, které označí za sekvenci. Z milionů takto stanovených krátkých sekvencí pak virologové čistě myšlenkovým procesem pomocí náročných výpočetních a statistických metod sestavují v počítači fiktivní dlouhý genetický řetězec. Tento postup nazývají Alignment, což znamená seřazení.“ (…) 

Takových absurdit týkajících se údajného důkazu viru, o němž si netroufají pochybovat ani ti nejhlasitější kritici koronové hysterie, je podle dr. Lanky více, cituji: „Fiktivní a velmi dlouhý genetický řetězec, coby výsledek náročného alignmentu, pak vydávají za jádro reálného viru a tvrdí, že tím prokázali jeho existenci. Takto kompletní řetězec se však ani v realitě, ani v odborné literatuře nikde nevyskytuje, a to přesto, že již dávno jsou k dispozici triviální standardní techniky, kterými lze délku a složení nukleových kyselin určit jednoduše a přímo. Používáním Alignmentu, namísto přímé presentace kompletní dlouhé nukleové kyseliny virologové znemožnili sami sebe.“ Konec citátu.

Jinými slovy je to totéž, jako na vrakovišti vyfotit zrcátko, doma mu ve Photoshopu přimalovat chybějících 10.000 součástek a výsledek presentovat jako nový model bavoráka, který vám stojí v garáži. Takhle, a ne jinak, vznikl fantomvirus SARS-CoV-2. 

Dr. Stefan Lanka: „Virologen“, wissenschaftplus magazin 4/2020, str. 13–14.

Dodejme, že dr. Lanka není leckdo. Jde mj. o prvního člověka na světě, kterému se v řádném soudním procesu podařilo prokázat, že neexistuje vědecký důkaz viru spalniček.

V roce 2011 vypsal doktor Lanka veřejně odměnu ve výši 100.000 € tomu, kdo předloží vědeckou práci, která prokazuje existenci a velikost viru spalniček. O peníze se přihlásil tehdy čerstvý lékař David Bardens, jenž jako důkaz předložil 6 studií. Lanka je neuznal a Bardens ho musel o peníze žalovat. Začala soudní tahanice, kterou doktor Lanka 16. února 2016 u odvolacího soudu ve Stuttgartu nakonec vyhrál. V řízení se vystřídalo na pět soudních znalců, jimž  během křížového výslechu nezbylo než shodně konstatovat, že ani jedna z Bardensem předložených publikací neobsahuje vědecký důkaz viru spalniček.

Rozsudek odvolacího Vrchního zemského soudu ve Stuttgartu v procesu Lanka vs. Bardens ze dne 16.2.2016, sp. zn. 12U63/15: http://lrbw.juris.de/cgi-bin/laender_rechtsprechung/document.py?Gericht=bw&GerichtAuswahl=OLG+Stuttgart&Art=en&Datum=2016-2&nr=20705&pos=6
Protokol o výslechu soudního znalce Podbielskiho v procesu Lanka vs. Bardens, Zemský soud Ravensburg, Sp. zn.4O346/13: https://wissenschafftplus.de/uploads/article/Protokoll_13_4_20150001.pdf

Je pochopitelné, že za nepřetržité agresivní propagandy, která každý den nanovo infikuje miliony lidí novým politickým virem jediné přípustné pravdy, může mít leckdo potíže se s uvedenými neobvyklými informacemi racionálně vypořádat. Vždyť přece většina novinářů, politiků, většina expertů a vědců tvrdí něco jiného. 

Tím není třeba si příliš zatěžovat hlavu. Ne všechno, čemu většina momentálně věří nebo většina momentálně hlásá, je správné nebo pravdivé.

Nebylo správné věznit a zavraždit Miladu Horákovou, Země není středem vesmíru a covid není hrozbou pro naše tělo, ale pro naši svobodu a možnost žít příští desítky let jako lidé a ne jako hejno krys v laboratorním akváriu globalistické mafie.  

Pravda nepotřebuje většinu. Naopak je to většinou tak, že když většina argumentuje většinou, tak se většinou mýlí, a je z toho většinou velký malér.

Koronavirus splňuje všechny atributy přízraku, který má vystrašit a s prosbou o pomoc vehnat lidi do náruče jeho strůjců. Zatímco my nevíme kudy kam, oni plavou v krizích, které si vyrobili, jako ryby ve vodě. Co nám ničí obživu a bere chuť do života, je pro ně Arabelin prsten v realizaci jejich agendy.

Před více než dvaceti lety, v září roku 2000, psaly americké neokonzervativní elity ve strategickém dokumentu s názvem Rebuilding America’s Defenses, že obnova americké vojenské síly a žádoucí převrat v americké politice bude trvat velmi dlouho, ledaže by došlo, cituji „ke katastrofální, katalyzační události, jako nový Pearl Harbor“. O rok později, 11. září 2001, spadla dvojčata v New Yorku. Čirou náhodou – to dá rozum. 

REBUILDING AMERICA’S DEFENSES,  září 2000, str. 51: https://web.archive.org/web/20130501130739/http://www.newamericancentury.org/RebuildingAmericasDefenses.pdf

Vyměňte Pearl Harbor za Covid, USA za konglomerát všesvětových elit, přesuňte se do roku 2020 a vítejte v realitě. 

Pravda, otevřených otázek je ještě mnoho. O tom, kde se berou přeplněné JIPky, do skafandrů navlečení nestíhající zdravotníci a jak vyrobit nemocné léčbou, o tom budeme mluvit příště. 

 


Líbí se Vám moje práce? Máte pocit, že jste se dozvěděli něco, co Vás posunulo dál?

To mě těší. V těch 37 minutách koncentrovaných informací jsou přibližně 3 týdny nepřetržité intensivní práce: přečetl jsem stovky článků, odborných testů v knihách a publikacích, shlédl hodiny videomateriálu, zrešeršoval každý citát, každý údaj. – Full time job.

S každým grošem, kterým moji práci oceníte, získávám čas, který ji můžu věnovat. Díky!

IBAN: DE80100110012626800860
Majitel: Pavel Kamas
Předmět platby: dar